image

نسخه تحت وب نرم افزار باسکول کانتار

با توجه به ماهیت و ساختار نرم افزارهای تحت ویندوز، امکان ایجاد تغییرات  مورد درخواست مشتریان نرم افزار باسکول کانتار امکانپذیر نبود.  لذا شرکت دانش بنیان پردازش ارقام یسنا بازنویسی نرم افزار باسکول کانتار بر روی  بستر وب را در دستور کار خود قرار داد و به زودی نسخه تحت وب نرم افزار باسکول کانتار در اختیار مشتریان  قرار خواهد گرفت. 

نرم افزارهای تحت وب، نرم افزارهای هستند که بر روی بستر اینترنت و یا اینترانت (شبکه) عرضه می شوند ، به عبارت دیگر نرم افزارهای  تحت وب بر روی یک شبکه اطلاعاتی اجرا می شوند .این خصوصیت منجر به ویژگی های برتر نرم افزارهای تحت وب می شود.

مزایای کانتار وب:

  راه اندازی:

نصب و راه اندازی نسخه تحت وب به صورت آفلاین و در کمترین زمان انجام می‌شود و با نصب کانتار وب بر روی کامپیوتر سرور استفاده از آن در کل شبکه امکان‌پذیر است و نیاز به نصب مجدد در سیستم‌های شبکه نیست.و کاربرهای معمولی نرم‌افزار, امکان دسترسی به فایلها و همچنین دیتابیس را ندارند.

 

  اجرای دوباره:

در نسخه تحت وب کانتار بعد از ثبت تغییرات در نرم‌افزار نیاز به اجرای دوباره نرم‌افزار نیست و تغییرات هنگام ذخیره بر کل سیستم کانتار وب اعمال می شود.

 

    سرعت:

به دلیل ساختار بروز کانتار وب،  سرعت استفاده از نرم‌افزار افزایش قابل توجهی پیدا  کرده است و باعث سرعت در عملیات مختلف نرم‌افزار از جمله توزین, مرور توزین و بخصوص گزارش گیری شده است.

 

   رابط کاربری(UI) , تجربه کاربری(UX): 

در رابط کاربری کانتار وب, تغییرات گسترده انجام شده  که این امر باعث سرعت بخشیدن به استفاده از نرم‌افزار کانتار وب شده است.در تجربه کاربری تغییرات زیادی انجام نشده  تا کاربرانی که از نسخه تحت ویندوز کانتار استفاد میکرده اند از کانتار وب به راحتی استفاده کنند.

 

  دیتابیس:

در کانتار وب ازدیتابیس قدرتمند mysql استفاده شده است.

 

  امنیت:

در این نسخه از کانتار برای جلوگیری از تغییرات دستی در دیتابیس، از کد کردن داده ها استاده شده است و این امر امنیت داده ها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

 

  مدیریت کاربران:

در این نسخه از کانتار قسمت جداگانه ای برای مدیران(داشبورد) طراحی شده  تا بتوان کاربرها را خارج از کانتار مدیریت نموده  و تغییرات را در شبکه منتشر کرد.

 

  پیغام ها:

در نسخه تحت وب،  پیغامها به صورت زیبا و بدون کلیک کردن روی آن ها طراحی شده است تا استفاده از کانتار وب وقتگیر نباشد.

 

  بروز رسانی:

همانند نصب نرم افزار کانتار وب،  بروزرسانی  کانتار وب نیز به سادگی امکان‌پذیر می باشد و با بروزرسانی کانتار وب در کامپیوتر سرور, در کلیه کامپیوترهای شبکه, کانتار وب بروز می‌شود و نیاز به بروز رسانی همه کامپیوتر ها نیست.

بیایید با هم چیزی شگفت آور بسازیم!